Eye Q Tob.180

eye q tob.180

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hlava paměť spánek a únava
Dodavatel:Eye q
Cena:779 Kč
eye q tob.180 5 (100%) 21 hodnocení

Eye q je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje specifickou kombinaci omega-3 a omega-6 mastných kyselin v jejich přirozené formě, s vysokým podílem mastné kyseliny omega-3 kyseliny eikosapentaenové (EPA). Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně). EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně). Složení preparátu eye q je založeno na bázi přírodních olejů, které jsou získávané z mořských ryb a pupalky. Pro výrobu eye q se využívají mladé sardinky a sardele z čistých oblastí jižního oceánu s důrazem na zajištění obnovitelnosti jejich přirozeného výskytu. Pupalkový olej je přírodní olej získávaný lisováním za studena. Eye Q získal souhlas České pediatrické společnosti pro podávání dětem od 1 roku. Balení obsahuje 180 tobolek.


 • Ostrovidky Neo - akční balení cps.30 15
  Ostrovidky Neo - akční balení cps.30 15

  Ostrovidky Neo je doplněk stravy s obsahem látek, které napomáhají zachování dobrého zraku a příznivě ovlivňují stav zraku. Díky svému..

  185 Kč
 • Gemioptal FORTE cps.60
  Gemioptal FORTE cps.60

  Přípravek Gemioptal FORTE je doplněk stravy obsahující přírodní karotenoidy lutein a zeaxantin, získané z rostliny měsíčku lékařského,..

  215 Kč
 • NATURVITA BETAVID se světlíkem lékařským tbl.60
  NATURVITA BETAVID se světlíkem lékařským tbl.60

  NATURVITA BETAVID se světlíkem lékařským tbl. 60 je doplněk stravy určený lidem, kteří přetěžují svůj zrak při dlouhodobé práci s..

  109 Kč
 • Pro-Visio Forte tbl.30 10 zadarmo
  Pro-Visio Forte tbl.30 10 zadarmo

  Pro-Visio Forte je doplněk stravy s obsahem luteinu, zeaxantinu, borůvkového extraktu, selenu a vitaminu E. Borůvky mají antioxidační..

  275 KčObjevte: Doplňky stravy na oči V sekci doplňky stravy a výživa | hlava paměť spánek a únava je možné objevit eye q tob.180!
© 2021 Kontakt