RAKYTNÍČEK želatinky ORIGINÁL 70ks

RAKYTNÍČEK želatinky ORIGINÁL 70ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vitamíny
Dodavatel:Terezia
Cena:259 Kč
RAKYTNÍČEK želatinky ORIGINÁL 70ks 3,25 (65%) 21 hodnocení

Doplněk stravy Rakytníček jsou multivitamínové želatinky obsahující rakytník a směs ovocných koncentrátů s 9 vitamíny. Obsahuje 20% ovocné šťávy.Rakytník řešetlákový podporuje přirozenou obranyschopnost, přispívá k normálnímu stavu pokožky, přispívá k normálnímu trávení.Vitamín C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamín B1 (thiamin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín B2 (riboflavin) přispívá ke snížení míry a vyčerpání.Vitamín B6 přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín B12 přispívá k normální funkci imunitního systému.Kyselina panthotenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Balení obsahuje 70 ks želatinek.


 • Energit Multivitamin rakytník tbl.42
  Energit Multivitamin rakytník tbl.42

  Energit Multivitamín je doplněk stravy ve formě tablet s lahodnou pomerančovou příchutí s obsahem 8 vitaminů - C, B3, B6, B12, kyselinu..

  55 Kč
 • Multivitamin Centrum Silver 50 pro ženy 30tbl
  Multivitamin Centrum Silver 50 pro ženy 30tbl

  Centrum Silver 50 plus pro ženy je doplněk stravy se speciálně vyváženým složením pro ženy nad 50 let, které chtějí žít svůj život..

  295 Kč
 • ANEUROX 600 PharmaSuisse tbl. 30
  ANEUROX 600 PharmaSuisse tbl. 30

  Aneurox 600 je doplněk stravy obsahující kyselinu alfa-lipoovou, komplex Vitamínů B, Vitamín E a MSM, díky kterým příznivě působí na..

  389 Kč
 • Revital Multi Pomeranč eff.tbl.20
  Revital Multi Pomeranč eff.tbl.20

  Doplněk stravy Revital multi s pomerančovou příchutí je přípravek ve formě šumivých tablet obsahující důležité vitaminy, které..

  99 Kč
 • Walmark Spektrum Vitalita 50 tbl.90
  Walmark Spektrum Vitalita 50 tbl.90

  Walmark Spektrum Vitalita je doplněk stravy obsahující vitaminy a minerály obohacené výtažkem kořene ženšenu a látkou DMAE..

  435 KčObjevte: Multivitamíny V sekci doplňky stravy a výživa | vitamíny je možné objevit rakytnÍČek!
© 2021 Kontakt